Społeczna odpowiedzialność biznesu

Troska o środowisko naturalne i ograniczanie negatywnego oddziaływania człowieka stanowią fundamentalny wymiar społecznego zaangażowania naszej organizacji. Doradzamy i pomagamy inwestorom w stosowaniu optymalnych i nowoczesnych rozwiązań. Receptury naszych preparatów chemicznych są komponowane tak, aby były bardziej przyjazne dla środowiska, człowieka i jednocześnie maksymalnie skuteczne.

Inicjujemy i angażujemy się w akcje sadzenia drzew w miejscach wylesionych lub zdewastowanych na skutek działalności człowieka, lecz nie objętych programami rewitalizacji. Na terenie woj. kujawsko-pomorskiego działamy na rzecz ochrony i odbudowy walorów przyrodniczych miejsc atrakcyjnych i użytkowanych przez lokalną społeczność. Wspieramy społeczną akcję Wiosenne sprzątanie Doliny Drwęcy, którą corocznie na wiosnę organizuje Fundacja Life Promotion. Zależy nam na krzewieniu wśród dzieci i młodzieży postaw proekologicznych.

 

 

W siedzibie naszej firmy wykorzystujemy do podgrzewania wody energię słoneczną. Nasi kierowcy stosują się do zasad ekodrivingu, dzięki czemu samochody emitują nawet 20% mniej dwutlenku węgla. Wykorzystujemy auto o napędzie hybrydowym.

 

Partnerzy

virtus sun polskaVirtus Sun specjalizuje się w sprzedaży, instalacji oraz serwisowaniu układów odnawialnych źródeł energii: kolektorów słonecznych, pomp ciepła, ogniw fotowoltaicznych oraz turbin wiatrowych.

Multi-eko.pl jest hurtownią i sklepem internetowym asortymentu grzewczego i nowoczesnych rozwiązań odnawialnych źródeł energii, jest dystrybutorem produktów Enersun. Platforma oferuje często  atrakcyjne rabaty oraz fachową obsługę specjalisty ds. instalacji grzewczych.

Anoda-M jest sklepem internetowym, który oferuje asortyment instalacji centralnego ogrzewania. Sklep jest dystrybutorem naszej anody tytanowej 390 mm i 545 mm.

 

Firma Pereko to znany, polski producent kotłów grzewczych. Kotły marki Pereko, to nowoczesne i trwałe urządzenia o bardzo atrakcyjnym wzornictwie.